Бережіть ліс від пожеж!

З довготривалим утриманням спекотної сонячної погоди, зявляється загроза виникнення пожеж в лісах.
Як показує досвід, головним чинником виникнення лісових пожеж – є людський фактор, недбалість а іноді і злочинна поведінка людей в лісі.
З метою забезпечення протидії лісовим пожежам державним підприємством «Летичівське лісове господарство» проведено ряд відповідних заходів:
проводяться спільно з співробітниками МНС та МВС рейди – патрулювання , виявлення і притягнення до відповідальності порушників правил пожежної безпеки в лісах;
влаштовуються протипожежні розриви, мінералізовані смуги, лісові дороги перекриваються шлагбаумами із забороняючими знаками, поновлюються та утримується в належному стані наочна агітація з протипожежної тематики, біг- борди, аншлаги, панно;
проводяться виступи у ЗМ1, лекції та роз’яснювальні бесіди.
Адміністрація ДП «Летичівського лісгоспу» звертається до мешканців смт. Летичів та навколишніх сіл району з проханням не розкладати багать у лісі та дотримуватись елементарних правил безпеки при відвідуванні лісових масивів. На час пожежонебезпечного періоду заборонено в’їзд автотранспортних засобів до лісових масивів, запроваджено максимальне обмеження відвідування лісових масивів населенням.
Наголошуємо на важливості суворого дотримання правил пожежної безпеки в лісових масивах і попереджаємо про можливість притягнення до адміністративної і кримінальної відповідальності осіб, які будуть ці правила порушувати.
Категорично забороняється: розводити багаття в лісонасадженнях; не можна палити в лісі цигарки і кидати недопалки; заїжджати в лісові масиви автотранспортними засобами без нагальної необхідності;
Пам’ятайте, пожежу легко спричинити але важко загасити! Не забувайте, що за людську недбалість і безвідповідальність, яка нерідко призводить до трагічних наслідків, доводиться розплачуватись надто дорогою ціною!
Ліс – це наше спільне багатство – невичерпне джерело здоров’я і краси, безцінний скарб який ми повинні залишити прийдешнім поколінням. Збережімо його!

З повагою,
Адміністрація ДП «Летичівський лісгосп»