Визначили найвправніших вальників лісу

Так вже повелося у лісівничій галузі, що в зеніті літа обов’язково визначається і день, і година для проведення одного з найбільш яскравих і запальних змагань – конкурсу вальників лісу. Не секрет, що й професія лісоруба серед багатьох інших у галузі займає чи не найпрестижніше місце.

Вальник лісу – професія особлива. Ними стають лише ті, хто залюблений у свою справу та не боїться складнощів. Саме такі зібралися на своїх професійних змаганнях 3 серпня на території Бохнянського лісництва державного підприємства «Летичівське лісове господарство» аби визначити найвправніших.

Змагання розпочалися з проведення ґрунтовного інструктажу учасникам змагання з техніки безпеки, який провів інженер по охорони праці ДП «Летичівський лісгосп» В.В. Войтина. За роботою змагань спостерігали суддівська комісія: голова суддівської комісії – директор ДП «Летичівський лісгосп» Сивун В.М., та члени комісії: головний інженер лісгоспу Костюк О.С. та головний лісничий Штойко О.В. Головним суддею даного заходу було визначено черговість виступів команд, здійснено перевірку технічного стану бензомоторних пил та інших інструментів.

Аби здобути звання кращих із кращих 51-у учаснику змагань потрібно було показати свої професійні навички в нелегких завданнях, які, власне, й стали основними номінаціями конкурсу: звалювання дерева, підготовка бензопили до роботи.

Судді оцінювали точність виконання усіх етапів конкурсних завдань та швидкість їх проходження. Одночасно головна увага під час змагань зверталася на неухильне дотримання правил техніки безпеки, адже, як засвідчує життя, професія вальника лісу входить у список найнебезпечніших у світі.

Звання кращого фахівця своєї справи та відповідно перше місце заслужено виборов вальник Теслюк Михайло лісоруб 6 розряду. Козачанського лісництва, один із найдосвідченіших лісорубів, котрий користується незаперечним авторитетом серед колег.

Друге та відповідно третє місце зайняли Воржев Віталій лісоруб 6 розряду Вовковинецького лісництва і Співак Олексій лісоруб 6 розряду Летичівського лісопункту.

IMG-218eb13290ce211b42fd996c70d44ded-V IMG-a5da6d72714831068c35ab2672d2b2dd-V