Волонтерська відзнака і вдячність

Нещодавно, 5 грудня відзначався Міжнародний день волонтера і цьогоріч це свято стало як ніколи українським. Адже завдяки завзяттю та небайдужості цих людей Україна змогла врятувати життя не одному солдату на сході нашої держави.

Мабуть, Україна представляє собою той єдиний, унікальний приклад того, коли волонтерами були не лише конкретні люди, а, мабуть, кожен житель нашої країни, адже армії допомагали всі, хто чим міг. Ось чого не чекав підступний ворог, так це того, що проти нього повстане ціла держава. Кожен зробив свій посильний внесок.

В Україні волонтерський рух набув нового дихання після Революції Гідності. Тисячі людей підключилися до допомоги військовим, що захищають територіальну цілісність України. Державне підприємство «Летичівське лісове господарство» на чолі з директором Сивуном В.М. бере активну участь в волонтерському русі.

В подяку за сумлінну, суспільно-корисну працю, активну громадську діяльність, чуйність, вагомий особистий внесок у розвиток волонтерського руху та з нагоди відзначення Міжнародного дня волонтера керівник благодійного фонду «Волонтери Летичівщини» Петро Шуляк особисто прийшов привітати очільника підприємства, активіста волонтерського руху – Василя Михайловича і подарував медаль за волонтерську діяльність, а також подякувати за невичерпну жагу приносити користь суспільству у цей складний для країни час, за чуйність і незламну віру у свій народ, за те що присвячує свій час та енергію справі захисту Батьківщини та благородним намірам.

P71205-111906 P71205-111914