Відвідали ветеранів війни, які в свій час працювали на підприємстві

Щороку 9 травня ми згадуємо тих, чиє життя забрала Друга світова війна, низько вклоняємося та вшановуємо ветеранів та дітей війни, які на своїх плечах винесли тягар того часу, а у повоєнні роки підняли країну з руїн. Традиційно напередодні свята працівники Державного підприємства «Летичівський лісгосп» відвідують ветеранів тієї далекої війни які в свій час працювали на підприємстві.

І цей рік не став виключенням, хоча безпосередніх учасників бойових дій – ветеранів війни та галузі у нашому районі залишилося не багато.

Напередодні 73-річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення – 8 травня головний лісничий ДП «Летичівський лісгосп» Штойко О.В. та голова профкому Войтина Л.В. особисто завітали у домівки ветеранів – Кучменка Юрія Степановича та Панчука Сергія Семеновича.

Від імені директора та трудового колективу підприємства привітали ветеранів війни з наступаючим Днем пам’яті та примирення і Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, побажали добра, міцного здоров’я на довгі літа, мирного неба над головою, щастя та злагоди, подякували за стійкість і мужність, за те, що пройшовши крізь спалахи вогняних років, зуміли зберегти чистоту душі та помислів. В знак пошани ветеранам гості вручили ветеранам матеріальну допомогу і продуктові набори.

Сивочолі ветерани, в свою чергу, ділилися спогадами про воєнні роки та щиро дякували за увагу.

IMG-61478ec38da630529a4fb67e3230e1cf-V IMG-daaade27729f85e65dd9952d60e94fd8-V