Відзначили День працівника лісу

Напередодні свята Дня працівника лісу, яке традиційно лісівники святкують у третю неділю вересня, в приміщенні ДП «Летичівське лісове господарство» відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівників лісу, в яких взяли участь директор підприємства та працівники лісгоспу. Також на святкування завітав перший заступник голови Летичівської РДА Антошевський Й. К.

В урочистій обстановці директор підприємства Сивун Василь Михайлович, вітаючи колектив зі святом, наголосив на завданнях підприємства, які спрямовані на охорону, захист та відтворення лісових насаджень, проінформував про основні виробничі показники, які красномовно  засвідчують про значне підвищення активності лісогосподарського та лісопромислового виробництва, подякував усім за плідну працю й побажав миру, добра, міцного здоров’я, родинного затишку, щирих друзів, Божої милості та благодаті, усіляких гараздів.

Після цього наставник підприємства зачитав наказ про відзначення кращих із кращих працівників підприємства, відзначаючи їхню ефективну роботу, особливий внесок у розвиток лісогосподарського і лісопромислового виробництва, відтворення лісових багатств Летичівського району. Ніхто не залишився обділеним увагою – усі, хто в штаті, отримали  премії. Крім того вручили численні нагороди, подяки, грамоти,  грошові винагороди та подарунки — для великої кількості працівників підприємства.

1505723377_4 1505723382_3 1505723442_1 1505734161_img_9980