В ДП «Летичівський лісгосп» – новий трудовий колективний договір 2018 року

20  лютого 2018 року в актовому залі  відбулась конференція трудового колективу державного підприємства «Летичівське лісове господарство» на якій були підведені підсумки виконання колективного договору підприємства за 2017 рік.

На конференцію було делеговано 64 штатних працівників лісгоспу. Були запрошені взяти участь в роботі конференції начальник Хмельницького ОУЛМГ Пешко П.С. та голова Хмельницького обкому профспілки працівників лісового господарства Лісовий В.М.

Звітуючи перед делегатами конференції, директор Держаного підприємства «Летичівське лісове господарство» Василь Михайлович Сивун і голова профспілкового комітету Людмила Володимирівна Войтина проінформували присутніх про основні досягнення колективу та економічні показники за результатами роботи за минулий рік, проаналізували виконання двосторонніх зобов’язань і положень укладеного колективного договору.

Директор підприємства зупинився на показниках роботи підприємства за 2017 рік. Зокрема він відзначив, що  за підсумком було проведено відтворення лісу в Державному лісовому фонді на площі 83,5 га. Доповнення лісових культур проведено на площі 174 га. Рубки догляду за лісом виконано на 124 % від запланованого обсягу.

Також у своєму виступі очільник підприємства зазначив, що у минулому році на підприємстві проводилась робота по оновленню і покращенню матеріально – технічної бази.

Охорона праці та здоров’я працівників перебувають на постійному контролі. Кошти на охорону праці із запланованих 100,6 тис. гривень використані в сумі 352 тис. гривень, що складає на одного працюючого 1692 грн.

Голова профкому Войтина Л.В. у своїй співдоповіді поінформувала присутніх про виконання  пунктів до нині діючого колективного договору, що мали соціальну направленість: виплати за вислугу років, до дня професійного свята працівника лісового господарства, на честь ювілейних дат, одноразова допомога при виході на пенсію, при народженні дитини, допомога на поховання, забезпечення працівників спецодягом та спецвзуттям.

Також було відзначено, що за підсумками роботи за 2017 рік на підприємстві відбувся ріст середньомісячної заробітної плати.

В.о. головного економіста  лісгоспу Гулько А.М.  повідомила делегатам конференції, що проект нового колективного договору був розроблений на основі попереднього, із внесенням певних коректив.

В роботі конференції взяли участь і виступили перед присутніми начальник Хмельницького ОУЛМГ Пешко П.С. та голова Хмельницького обкому профспілки працівників лісового господарства Лісовий В.М.

Заслухавши та провівши обговорення  доповідей виступаючих, конференція трудового колективу затвердила акт виконання колективного договору за 2017 рік. А також заслухавши зауваження та пропозиції, прийнявши їх до відома та виконання делегати конференції схвалили новий колективний договір підприємства на 2018 рік.

IMAG0435 IMAG0441 (1)