В ДП «Летичівський лісгосп» проведено безперервне лісовпорядкування

ДП «Летичівське  лісове господарство» лісогосподарську діяльність здійснює на основі «Проекту організації та розвитку лісового господарства», розробленого Комплексною лісовпорядною експедицією ВО «Укрдержліспроект», і тому  на підприємстві щорічно проводиться безперервне лісовпорядкування.

Воно заключається в щорічному проведенні натурних таксаційних робіт на площах охоплених господарською діяльністю, на прийнятих землях, на лісових ділянках, що зазнали впливу стихійного лиха. Всі поточні зміни вносяться в повидільну таксаційну і картографічну бази даних, які підтримуються в актуальному стані. Під час безперервного лісовпорядкування здійснюється контроль за якістю виконання лісогосподарських заходів і лісокористування, визначаються місця їх проведення. За результатами безперервного лісовпорядкування надаються комплекти обліково-звітної документації. Проводиться аналіз виконання проекту організації та розвитку лісового господарства, а його результати доводяться на всі рівні господарського управління.

Напередодні в ДП «Летичівський лісгосп» працював інженер-таксатор ВО «Укрдержліспроект». Він разом з представниками підприємства проводив обстеження лісових насаджень кожного лісництва.

За результатами обстеження, відповідно до стану лісових насаджень на поточний момент, будуть внесені корективи в матеріали базового лісовпорядкування, яке проводилось в 2011 році.

Це пов’язано з тим, що від дати проведення базового лісовпорядкування пройшло більше 5 років і в лісових насадженнях підприємства пройшли певні зміни, які необхідно знати, щоб коригувати ведення в них лісового господарства, з метою забезпечення вирощування високопродуктивних лісових насаджень відповідно до типів умов місця виростання.