День охорони праці в ДП «Летичівський лісгосп»

28 квітня, в Україні відзначають День охорони праці. Цього року Міжнародною організацією праці визначено девіз Дня охорони праці – «Захищене і здорове покоління».

В ДП «Летичівський лісгосп» питанню охорони праці приділяють не аби яку увагу, адже підприємство працює в важких технологічний умовах, що потребує постійної праці і самовдосконалення в цьому напрямку. Крім проведених навчань та перевірок з питань охорони праці в ДП «Летичівський лісгосп»  було проведено зустріч зі страховим експертом з охорони праці Летичівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Малініним В.В та працівниками підприємства. Також у процесі зустрічі доповідав інженер з охорони праці Войтина В.В., який у своїй доповіді висвітлив сучасні тенденції, нагальні проблеми та шляхи їх вирішення пов’язані з охороною праці на підприємстві. Учасники засідання обговорили низку питань зокрема питання проведення медичних оглядів працівників, обговорили типові недоліки та порушення, які допускають під час проведення на підприємствах атестації робочих місць за умовами праці та з надання компенсацій та пільг.

Безумовно такі обговорення принесли плідний результат для присутніх, адже спільна праця в питаннях охорони праці є фундаментом до запобігання будь якого травматизму на виробництві, що є нагальним питанням в сучасних умовах ведення лісового господарства, адже головний резерв будь-якого підприємства є його персонал.

В ході зустрічі вшанували пам’ять загиблих на виробництві, а по закінченню – відвідали їх сім’ї та надали матеріальну допомогу.

IMAG0596[1]