До ДП «Летичівський лісгосп» завітали колядники

Незмінною традицією Новорічно-Різдвяних свят в Україні є колядування. Сьогодні, 15 січня 2018 року, з Різдвяною колядою та найкращими привітаннями до Державного підприємства «Летичівське лісове господарство» завітав ансамбль української народної пісні «Кульбаба», та подарував працівникам підприємства дивовижне відчуття святкової радості.

Гості у святкових образах та радісним блиском в очах славили народження Ісуса Христа в колядках, бажали Україні миру та злагоди, усіляких гараздів працівникам підприємства, а також весело щедрували та посівали на щасливий Новий рік.

Окрім цього, директору ДП «Летичівський лісгосп» Сивуну Василю Михайловичу, на знак щирої вдячності члени ансамблю  вручили подяку за підтримку, спонсорську допомогу у збереженні та розвитку фольклорної спадщини, розвитку національного мистецтва, українських традицій.

Очільник підприємства щиро подякував колядникам за привітання, за запальні колядки та теплі побажання, створену святкову атмосферу і гарний настрій та вручив їм солодкі подарунки.

IMAG0415 IMAG0420