ДП «Летичівський лісгосп» визначив кращого вальника лісу

Професія вальника лісу – є однією з провідних у лісогосподарській галузі та найбільш травмонебезпечних. Велике значення мають професіоналізм та спритність. Саме тому, ми щорічно влаштовуємо змагання для кращих її представників. Проведені змагання дозволяють не лише продемонструвати, а й підвищити професійний рівень вальників, а також обмінятися досвідом.

Метою змагань є підвищення професійного рівня вальників лісу, вдосконалення методів захисту та безпеки праці на лісозаготівлях.

Захід відбувся 19 липня на території Бохнянського  лісництва Державного підприємства  «Летичівське лісове господарство». Погода була гарною, настрій у всіх суперників — чудовий.

Цього року за титул переможця змагалися 42 учасники 5-ти підрозділів підприємства: Бохнянське л-во, Головчинецьке л-во, Козачанське л-во,  Вовковинецьке л-во та Летичівський лісопункт.

Учасники змагань демонстрували свою майстерність у звалюванні дерева «на точність» та підготовці бензомоторної пилки до роботи.

Серед членів суддівської комісії — досвідчені фахівці лісогосподарського виробництва які оцінювали швидкість роботи, якість виконаного завдання та дотримання техніки безпеки.

За результатами змагань перемогу одержав лісник Козачанського лісництва, лісоруб 6-го розряду — Теслюк Михайло.

Він буде представляти підприємство на обласних змаганнях.

P70719-122621 P70719-143017 P70719-122020