ДП «Летичівський лісгосп» проводить осінню інвентаризацію лісових культур та розсадників

Традиційно, в кінці вегетаційного періоду, починаючи з 1 жовтня,  ДП «Летичівський лісгосп» проводить осінню інвентаризацію лісових культур та розсадників.

Інвентаризація це – облік сіянців на тимчасових лісових розсадниках, визначення приживлюваності лісових культур 1-3 років вирощування, атестація завершених лісокультурних об’єктів, переведення лісових культур, ділянок, що відновились господарсько цінними породами шляхом природного відновлення, та площ із проведеними заходами із сприянням природному відновленню лісу.

Мета інвентаризації лісових культур: уточнити обсяги та встановити ефективність робіт по лісовідновленню, призначення заходів по поліпшенню стану культур. Інвентаризація проводиться керуючись вимогами «Інструкції з проектування, технічного приймання, обліку та оцінки якості лісокультурних об’єктів».

Відповідальними за якість проведення інвентаризації в кожному лісництві створена інвентаризаційна комісія, відповідно до наказу затвердженого директором, яка протягом місяця має провести облік і оцінку якості молодих насаджень згідно технічних вимог та стандартів, а саме:  інвентаризацію одно-, дво-, трирічних лісових культур всіх категорій; атестацію чотирирічних і старших лісових культур, які не переведені в покриту лісом площу; інвентаризацію садивного матеріалу у розсадниках, шкілках, плантаціях, коробах і теплицях.

По її завершенню лісівники ДП «Летичівський лісгосп» точно знатимуть, як прижилися молоді насадження та які ділянки потребуватимуть особливої уваги в наступному році.

Всі роботи  з обліку та оцінки якості лісокультурних об’єктів, відповідно до наказу директора, мають бути завершені до 1 листопада 2017 року.

IMG-56cd52ced6270f59d1b329b6a53a64e5-V IMG-dac64ad2dd1723665d21d2140c7b579c-V IMG-f85ff4e902259c0e73d984824961e0ae-V