Звітно – виборна профспілкова конференція

       22 березня відбулася звітно – виборна профспілкова конференція трудового колективу Державного підприємства «Летичівське лісове господарство» за 2015 рік, водночас відбулось обрання нового голови профспілкового комітету. На конференцію було делеговано 64 чоловіки із штатних працівників лісгоспу. В роботі конференції взяли участь заступник начальника Хмельницького ОУЛМГ О.П. Семенець та голова обкому галузевої профспілки Т.А. Ковальчук.

      Розпочав підсумовувати результати роботи директор Сивун В.М. Він відзначив, що колектив успішно виконав всі заплановані заходи. Рубки догляду за молодняками, які було проведено на площі 227 га, що становить 106 % від плану. Загалом рубки догляду за лісом виконано на 100% від запланованого обсягу. Також велика увага приділяється санітарному стану насаджень від яких  заготовлено 24 тис. м³ деревини.

     Про роботу профспілки відзвітувала голова профспілкового комітету Дмуховська Руслана Іванівна. За 2015 рік профспілкою була здійснена значна робота по забезпеченню безпечних умов праці, дотримання соціальних гарантій працівників. З нагоди професійних свят профспілковий комітет виплачує премії, а також вручаються грамоти працівникам підприємства.

    Перед присутніми виступили заступник начальника Хмельницького ОУЛМГ О.П. Семенець та голова обкому галузевої профспілки Т.А. Ковальчук.

  За результатами виборів було переобрано голову профспілкового комітету, ним стала Войтина Людмила Володимирівна.
IMG_2051

 

Прес-служба Летичівського лісгоспу