З Днем Захисника України!

14 жовтня, на Покрови Пресвятої Богородиці,  відзначається День захисника України.

Сьогодні, ми демонструємо всьому світу, що Україна навіть в умовах війни – сильна держава. Доводимо ворогові, що таке – сила нескорених. Нагадуємо один одному та самим собі: захист Вітчизни – спільна справа. Захист своєї Вітчизни від зазіхань з боку тих, хто час від часу намагається загрожувати державним засадам будь-якої країни – свята справа. Вона вимагає від людей сміливості, честі та відваги, дуже часто величезної самопожертви і колосальної самовіддачі.

Це свято увібрало багатовікові українські традиції та втілює відвагу і героїзм тих, хто упродовж всього існування нашої країни обороняв її від нападу і ворожих дій.

У переддень свята, з нагоди Дня захисника України, в Державному підприємстві «Летичівське лісове господарство» відбулося урочисте привітання лісівників – учасників бойових дій на Сході країни.

Відкрив урочисті збори директор підприємства Сивун Василь Михайлович і привітав колег з Днем захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці. Слова щирих вітань висловив нашим захисникам – учасникам антитерористичної операції.

З нагоди свята грамотами і грошовими преміями нагороджені працівники підприємства які були учасниками бойових дій на Сході країни:

  1. Жовмір А. С. – лісоруб Летичівського лісопункту;
  2. Криськов Р. П. – лісник Козачанського лісництва;
  3. Мостинець В. І. – навальник-штабелювальник Деражнянського лісокомплексу ДП «Летичівський лвсгосп»;
  4. Марущак О. М. – лісоруб Летичівського лісопункту;
  5. Черняк Л. А. – лісоруб Козачанського лісництва.

Також, від імені жіночого колективу, голова профкому Людмила Войтина привітала всіх наших дорогих колег зі святом мужності і честі — з Днем захисника України.

IMG_2332 IMG_2333 IMG_2334 IMG_2335 IMG_2337 IMG_2339