КОНТРОЛЬ ЗА СТАНОМ ОХОРОНИ ПРАЦІ

У ДП «Летичівський лісгосп» ведеться постійна робота щодо попередження виробничого травматизму. З 2012 по 2015 на підприємстві жодного нещасного випадку зафіксовано не було. На превеликий жаль так ствердно не можна сказати про останні роки. У 2018 році сталося два нещасних випадки: один з тимчасовою втратою працездатності, другий з важкою травмою і можливою інвалідністю.

  Випадки,що сталися з працівниками, розслідувані, проаналізовані виробничі ризики, розроблені та здійснені відповідні заходи для мінімізації ризиків, унеможливлення аналогічних порушень. Зокрема: комплексні та цільові перевірки стану охорони праці в підрозділах, обов’язкове опрацювання з персоналом причин та обставин нещасних випадків, ін.

  23 жовтня відбулося засідання комісії оперативного адміністративно-громадського контролю за станом охорони праці в ДП «Летичівський лісгосп» IІІ рівня. Крім голови комісії – директора Сивуна В.М., співголови  – головного інженера Костюка О.С., постійних членів комісії:головного лісничого, заступника директора з виробництва, голови профкому, головного механіка, інженера охорони праці, запрошених: головних спеціалістів, страхового експерта з охорони праці Летичівського відділення УВДФСС, завідуючого РММ, начальників лісопункту, дільниці переробки деревини, лісничих, старших майстрів лісу, майстрів на лісозаготівельних роботах, у засіданні комісії брав участь заступник начальника Хмельницького управління лісового та мисливського господарства Колесник В.Г.

  Про стан охорони праці на підприємстві інформував головний інженер Костюк О.С. Про показники виробничого травматизму – страховий експерт з охорони праці Малінін В.В. Наказ від 14.09.2018р. №776 Держлісагенства України «Про стан виробничого травматизму та роботу з питань охорони праці в 2018 році держпідприємствами лісового та мисливського господарства» довів до відома інженер охорони праці Войтина В.В.

   Після засідання комісії у кабінеті практична перевірка охорони праці перемістилася безпосередньо до місця таких подій: лісу та цеху. У Вовковинецькому лісництві проводилася валка лісу лісорубами 6-о розряду. Лісоруби із завданням справилися на-відмінно. Без ризиків для здоровя та життя.

   Задоволені станом охорони праці і після відвідин Деражнянського лісокомплексу. Для навальників-штабелювальників тут закуплені страхові пояси. Значно убезпечують такі в роботі. Страхові пояси – річ не дешева. Проте на виробництві переконані самі і переконують в цьому всіх причетних – здоров’я  і життя – дорожче!

  На заходи з охорони праці не шкодують коштів. На забезпечення спецодягом, засоби індивідуального захисту, навчання з питань охорони праці витрачено 69 834гривень. На підприємстві щоденно проводиться медичний огляд водіїв перед виїздом на лінію. Обов’язковий  і щоденний технічний огляд транспортних засобів через оглядову яму.

 На підприємстві у 2018році не трапилося жодної пожежі ні в будівлях, ні в лісовому фонді.

  Перевіркою значних недоліків не виявлено. Незначні недопрацювання будуть усунуті в найкоротший термін.

viber image2 IMG-8588ba0133a9392c74ebe8d69563e6a3-V