КОНФЕРЕНЦІЯ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ

 24  лютого 2017 року відбулась конференція трудового колективу державного підприємства «Летичівське лісове господарство» по підведенню підсумків виконання Колективного договору за 2016 рік. На конференцію було делеговано 63 штатних працівників лісгоспу. Були запрошені взяти участь в роботі конференції т. в. о. начальника Хмельницького ОУЛМГ Золотий П.С. та голова Хмельницького обкому профспілки працівників лісового господарства Лісовий В.М.      

Директор ДП «Летичівський лісгосп»  Сивун В.М. зупинився на показниках роботи підприємства за 2016 рік. Зокрема він відзначив, що  за підсумком було проведено відтворення лісу в Державному лісовому фонді на площі 77,5 га. Доповнення лісових культур проведено на площі 198 га. Рубки догляду за лісом виконано на 111 % від запланованого обсягу.

 Охорона праці та здоров’я працівників перебувають на постійному контролі. Кошти на охорону праці із запланованих 78,5 тис. гривень використані в сумі 212 тис. гривень, що складає на одного працюючого 1066 грн.

     Голова профкому Войтина Л.В. у своїй співдоповіді поінформувала присутніх про виконання  пунктів до нині діючого колективного договору, що мали соціальну направленість: виплати за вислугу років, до дня професійного свята працівника лісового господарства, на честь ювілейних дат, одноразова допомога при виході на пенсію, при народженні дитини, допомога на поховання, забезпечення працівників спецодягом та спецвзуттям.

      В.о. головного економіста  лісгоспу Гулько А.М.  повідомила делегатам конференції , що проект нового колективного договору був розроблений на основі попереднього. В ньому збережено всі основні статті.

      Перед присутніми виступили т. в. о. начальника Хмельницького ОУЛМГ Золотий П.С. та голова Хмельницького обкому профспілки працівників лісового господарства Лісовий В.М.

    Заслухавши та провівши обговорення  доповідей виступаючих, конференція трудового колективу затвердила акт виконання колективного договору за 2016 рік. А також заслухавши зауваження та пропозиції, прийнявши їх до відома та виконання було затверджено колективний договір на 2017 рік.

P70224-131823 P70224-134718 P70224-141832 P70224-142246