Летичівські лісівники разом з школярами відзначили День лісу

21 березня в усьому світі відзначається Міжнародний день лісу. Він був заснований Продовольчою і сільськогосподарською організацією при ООН з ініціативи Європейської конфедерації сільського господарства в 1971 році і покликаний привернути увагу до величезного значення всіх видів лісів і лісонасаджень для сталого розвитку і в цілому для безпеки на Землі.
Символічно, що ця дата збігається з днем осіннього рівнодення в Південній півкулі і весняного рівнодення в Північній, де 21 березня вважається першим днем весни і є символом нового життя та нових починань.

За ініціативи директора ДП «Летичівський лісгоп» Сивуна Василя Михайловича, з метою якісної а також активної участі у відзначенні цього  дня працівники підприємства провели серед учнів 5-11 класів  Летичівської ЗОШ І-ІІІ ступеня №3 урок знань про ліси, спрямовані на розширення еколого-лісівничої пропаганди, охорону та захист лісів.

Власне гостями Летичівської шкільної юні були: Штойко Олександр Васильвич – в. о. головного лісничого, Гірич Ольга Сергіївна – інженер лісових культур та Войтина Віталій Вячеславович – мисливствознавець, який навчався у даній школі.

Вкласти зернину любові у дітях до навколишнього світу через знання про ліс, вплив його тих чи інших процесів на здоров’я й життя людини – почесна й потрібна місія працівників лісового господарства. Крім того, такі зустрічі мають багатобічний результат, адже діти обмінюються думками зі своїми батьками, друзями, відтак відбувається активне обговорення важливості бережливого ставлення до лісів у широких колах, тож є сподівання, що в майбутньому хтось із маленьких слухачів таких лісівничих уроків захоче ближче познайомитись з лісовим господарством, спочатку вступивши у шкільне лісництво, а згодом обрати профільний лісівничий вуз та стати справжнім лісівником.

По закінченню, спеціалісти лісгоспу запрошували дітей, а також закликали брати активну участь у щорічній акції Держлісагентства з садіння лісу «Майбутнє лісу в твоїх руках», яка стартувала цього дня. Разом із тим, домовилися про активну співпрацю з учнями та їхніми керівниками.

IMAG0495 IMAG0496 IMAG0500