Летичівські лісівники реалізовують технічні яблука

В ДП «Летичіський лісгосп» велику увагу приділяють веденню побічних лісових користувань та використання корисних властивостей лісів, особливо це стосується яблуневих лісових садів яких на території підприємства є чимало, адже для кожного жителя поділля сад – неодмінний атрибут вправного господаря.

В кожному лісництві підприємства є сади, створені ще нашим коллегами-попередниками, які представлені різними сортами та  відмінно зарекомендували себе в наших умовах і дають чудові врожаї.

Так як цей рік вдався вкрай врожайним, підприємство вже зуміло зібрати перший урожай із шістнядцяти тон. Зібрані технічні яблука були реалізовані місцевим підприємствам для подальшої їх переробки.

До збору урожаю були долучені як сезонні робітники, так самі працівники, незважаючи на повсякденну робочу рутину, які виявили не аби який ентузіазм у цій роботі і працьовитість.

Загалом, підприємство намагається розширювати цей напрямок діяльності і кожного разу підтверджувати тезу, що як талановита людина талановита у всьому, так успішне підприємство, чудово розвивається у всіх напрямках діяльності, та випускає можливості використання лісових ресурсів, що забезпечить додаткові надходження коштів.

IMG-8c1cf61861192acbccca2ebedde6ec7b-V IMG-c2e5f5d5e438e9a2992a1f1ea4d4871c-V