Лісівники ДП «Летичівський лісгосп» просять відвідувачів рекреаційних пунктів поважати їхню працю

Немає кращого місця відпочинку для кожного з нас як ліс з усією його красою та величчю. Свіже, чисте повітря, спів пташок, шум листя – і думки про проблеми відступають, настрій відразу покращується.

Та для того, щоб відпочинок у лісі був не тільки приємним, але й безпечним і зручним, необхідно докласти немало зусиль. Саме тому одним з пріорітетних напрямків роботи працівників ДП «Летичівський лісгосп» і є створення рекреаційних пунктів. В Державному підприємстві «Летичівське лісове господарство» налічується 4 таких пунктів відпочинку.

   1.«Друг лісу» (Бохнянське лісництво);

   2.«Бабино» (Козачанське лісництво);

   3.«Язвинка» (Вовковинецьке лісництво);

   4.«Подільське» (Головчинецьке лісництво).

Не секрет, що нині відпочивальник вимогливий. Тому рекреаційний пункт має бути комфортним та привабливим.  Лісівники про це знають і дуже стараються. Наші рекреаційні пункти комфортно облаштовані: альтанки, дерев’яний стіл, лавочки, місця для багаття та урни для сміття, дитячі майданчики, інформаційні стенди. Зазвичай, вони знаходяться неподалік автомобільних доріг, адже це, по-перше, зручно (навіть подорожні, що вперше знаходяться у цій місцевості, можуть легко зорієнтуватися, відпочити, набратися від природи сил і з «новим диханням» вирушити далі), по-друге, відпочиваючим нема необхідності йти в лісові хащі, блудити, смітити там, розводити багаття, що може призвести до необоротних наслідків. Однак і таке господарство потребує догляду: прибрати сміття, відремонтувати, розчистити.

Також досить важливою  перевагою для громадян є те, що весь цей комфорт лісівники пропонують безкоштовно. Єдина  плата, яку кожен відвідувач мусить і навіть зобов’язаний віддати, – бережне ставлення до зробленого лісівниками, прибирання сміття та дотримання правил безпеки.

На жаль, часто лісівникам за їхню працю відплачують «чорною» невдячністю залишаючи після себе поламані лави, столи, розтрощені альтанки та інформаційні знаки. А деякі — ще й прихоплюють із собою все, що вдається: від мангала — до альтанок і туалетів.

От наприклад нещодавно в Вовковинецькому лісництві, в одному з рекреаційних пунктів невідомі знищили інформаційні знаки, і поламали дерев’янні споруди (столики, бесідки).

Лісівники ДП «Летичівський лісгосп» сподіваються на свідомість людей і вкотре просять відвідувачів рекреаційних пунктів поважати їхню працю. Не залишати після себе сміття і не нищити бесідки, лавки, огорожу та мангали. Бо ж і прийти сюди, очевидно, захочеться іще не раз.