Мисливське господарство

458808_belka_xvost_ushi_les_derevo_kormushka_1680x1050_(www.GetBg.net)Ще з найдавніших епох дійшли до нас наскальні зображення того, як люди полювали на різноманітних тварин у пошуках їжі та тепла. Колись, ця справа була єдиним порятунком для виживання. Сьогодні ж, частіше всього люди переслідують інші цілі.

Мисливське господарство успішно працює і в Летичівському районі. У його активі налічується близько 400 мисливців Щороку, організація поповнюється ще на 2-3 мисливці. А отже, популярність мисливства аж ніяк не знижується. Авжеж, який чоловік не полюбляє вибратися з друзями на полювання. Для когось це просто відпочинок, а для когось життєво необхідне хобі.

Площа мисливських угідь ДП «Летичівський лісгосп» складає 3911 га., а це означає, що роботи в державної лісової охорони достатньо.

У мисливських угіддях ДП «Летичівський лісгосп» водяться такі звірі, як: лось, кабан, козуля, лисиця, заєць.

Завданнями єгерської служби є охорона та захист мисливських тварин, сприяння розвитку мисливста, запобігання браконьєрству (проведення рейдів та виховних робіт), ведення обліку тварин та їх підгодівля.

На даний момент створено 20 майданчиків для підгодівлі. Заготовлено 4 тони сіна, 2000 кормових віників, була закуплена кормова сіль.

На територій ДП «Летичівський лісгосп» в Бохнянському лісництві знаходить вольєр з дикими свинями у кількості 3 осіб, двох самок та самець. Які були закуплені в 2010 році. Вольє використовується для розведення диких кабанів яких у подальшому планується випускати на волю для створення штучного ареалу диких кабанів.

Єгерською службою було проведено 122 рейди по охороні мисливських угідь ДП «Летичівський лісгосп» , УТМР та було складено  протоколів на загальну суму 870 гривень. Дані адміністративні стягнення сплачені у повному обсязі.

Наше підприємство реалізовує ліцензії та одноразові відстрільні картки на добування мисливських тварин. Ціна однієї ліцензій на козулю становить 1930 грн., а на дикого кабана 2950 грн., одноразова відстрільна картка на хутрових звірів 100грн.

В мисливський сезон 2015 року від реалізації ліцензії та відстрільних карточок вже надійшло 4500грн.