НЕ ДОПУСТИТИМО ПЕРЕДАЧУ ЛІСІВ У ПРИВАТНІ РУКИ

4 липня 2017 року на засіданні уряду Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Нефьодов М.Є.  виступив з пропозицією передати в концесію майнові комплекси лісогосподарських підприємств, ця пропозиція  не була заперечена ні Міністром екології та природних ресурсів України, ні Міністром аграрної політики та продовольства України. Дана подія підняла хвилю обурення серед лісівників України, адже  передача у концесію лісів, призведе до невиправних негативних наслідків як для галузі так і для народу України.

У разі прийняття рішення про передачу лісів у концесію громадянами буде втрачено вільний доступ до лісів, лісогосподарська та деревообробна галузь буде фактично зруйнована, це матиме невипрані економічні і соціальні наслідки, тисячі людей втратять роботу і засоби до існування.

Потрібно наголосити на тому, що жодна з країн ЄС не використовує концесію в лісовому господарстві, адже вважають її неефективною.

Для нашої країни концесія має на меті лише одне меркантильне бажання,   яке полягає в тому щоб зрубати і продати деревину  не відновлюючи після цього ліс. Адже ніхто не буде вкладати кошти коли прибуток буде отриманий лише за 80-100 років. Отож виникає питання: хто буде утримувати інші ліси, які не вигідні з економічної точки зору (водоохоронні,захисні і.т.д.)?

Саме тому, працівники ДП «Летичівський лісгосп» проти прийняття рішення про передачу лісів у приватну власність, і закликають усіх небайдужих не допустити цього і проголосувати проти концесії, підписавши електронну петицію від імені громадян України за електронним посиланням https://petition.president.gov.ua/petition/39318.

Дякуємо за вашу небайдужість.

f95c4b57f124a3c6f7f3ba5fe8f91500