Озеленили територію Летичівської РДА

Лісівники Державного підприємства «Летичівське лісове господарства» дбаючи про екологію регіону та озеленення рідного селища вирішили облагородити алею в центрі міста поблизу РДА, де значна частина кущів декоративних порід загинула, і через це вона мала не естетичний вигляд.  У зв’язку з цим, лісівники взялися замінити їх на нові – живі.

Ініціатором озеленення території став директор підприємства Сивун Василь Михайлович.

Допомагати лісівникам прийшли представники районної  влади.

Перш ніж приступити до садіння, в. о. головного лісничого ДП «Летичівський лісгосп» Горбачов В. О. та інженер лісових культур Гірич О. С провели інструктаж присутнім – розповіли про особливості технології посадки. Після чого усі приступили до озеленення території.

Посадковим матеріалом, для проведення робіт з озеленення центра міста, забезпечив лісгосп. В рамках заходу представники районної  влади разом з лісівниками висадили різні види декоративних порід, зокрема туя західна, туя західна вересоподібна. Відтепер ці насадження прикрашатимуть місцевість.

Подібні заходи покликані привернути увагу суспільства до питань бережливого ставлення до навколишнього середовища, збереження та примноження зелених насаджень, а також формування екологічної свідомості та патріотизму, прагнення берегти рідну природу.

Всі, хто взяв участь в озелененні алеї, залишились задоволені зробленою  справою, результат якої не один рік буде радувати місцевих жителів.

IMG_2341 IMG_2342 IMG_2344 IMG_2347