ПЕРЕМОЖЦІ – ЛЕТИЧІВСЬКІ ЛІСІВНИКИ

«Підбито підсумки трудового суперництва за 9 місяців 2018року. Третє місце –  за Хмельницьким лісомисливським господарством, друге – за ярмолинчанами, а переможцем із врученням перехідного прапора визнано Летичівський лісгосп», – такою приємною новиною після обласної колегії  під головуванням начальника управління П.С.Пешка поділився директор підприємства В.М.Сивун. Звістка й справді радісна, бо вже декілька років поспіль летичівські лісівники у змаганні виборювали треті місця, неодноразово – другі. До першого трохи не «дотягували». В цьому році спрацювали успішно, на результат.

  Після гарної новини були обговорені й інші питання, що розглядалися на колегії. Зокрема: «Про підсумки господарсько-фінансової діяльності підвідомчих підприємств за 9 місяців2018року.(Доповідав заступник начальника управління Олександр Семенець). В Держлісгоспі заліснено, доповнено лісових культур, проведено догляди більше запланованого. За звітний період на 31відсоток  зросла і реалізація продукції. Серед ресурсних областей Хмельницьке ОУЛМГ за темпами росту реалізації – четверте в Держлісагентстві. Усі підприємства спрацювали без збитків.

  Зросла й середньомісячна заробітна плата у лісівників. Вона є найбільшою у галузі. Серед 25-и підприємств, що мають найвищу заробітну плату, 5підприємств – з Хмельницького управління.

  Зросла питома вага експорту.

  Більше минулого року за відповідний період (9 місяців) сплачено і відрахувань частини чистого прибутку. До бюджетів усіх рівнів майже на 50млн.гривень внесено більше, ніж у 2017році.

  Йшлося на колегії і про посилення боротьби з незаконними рубками, і про виконання програми побічного користування. Чи не найбільше дісталося головним інженерам. Їх розкритикували за неактивність. Виходячи з того, що покупець завжди правий, (в даному випадку він потребує висушеної продукції), необхідно розвивати сушильне господарство.

  Власне, завершували колегію обговоренням тих питань, якими й розпочинали. На початку її П.Пешко інформував про хід виїзної колегії на Чернігівщину, де в окремих підприємствах активно займаються переробкою деревини.

  «Розвивати власну переробку, розвивати сушильні господарства – це вимога часу». Якщо підсумувати, це і було найбільш значущою темою колегії.

   На ній наголосив і В.М.Сивун.