Попит на дрова колоті росте

П’ять років тому в ДП «Летичівському лісгоспі» було прийнято рішення про закупівлю дровокольного верстату RCA – 400 Joy виробництва Словенії та виробництво дров колотих на Летичівській дільниці переробки деревини. З того часу він продуктивно працює, забезпечуючи місцеве населення, та підприємства паливним матеріалом.

За кубометр екологічно чистого енергоносія підприємство пропонує помірну ціну – 780 грн.

Зважаючи на те, що останнім часом значно подорожчали енергоносії,  і багато людей вирішили використовувати замість газу тверде паливо, то динаміка реалізації паливних дров, а також дров колотих для населення стрімко зросла.

Тому, підприємством за минулий рік на соціальну сферу для населення було реалізовано 423 кубометри дров колотих, для фізичних осіб підприємців (ФОП) ця цифра складає 193 кубометри. Порівняно з аналогічним періодом 2016 року реалізація дров колотих зросла вдвічі, яка тоді складала для ФОП – 11 кубометрів, а для населення – 308 кубометри.

Отже, зважаючи на вищесказане, попит на цю продукцію помітно росте. Саме тому, ДП «Летичівський лісгосп» планує збільшувати темпи виробництва дров колотих та розширяти ринки збуту, адже за відновлювальними джерелами енергії – майбутнє.IMAG0324