ПРО ЗАХОДИ З ВПРОВАДЖЕННЯ НАЦІОНАЛЬНИХ СТАНДАРТІВ

Відповідно до Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України №695 від 09.12.2014 року та згідно з наказом ДП «УкрНДНЦ» від 14.12.2015року №184, в Україні скасовуються нормативні документи, розроблені до 1992року.  У зв’язку з цим з 01.01.2019року втратять чинність нормативні документи з визначення розмірно-якісних характеристик лісоматеріалів, якими керуються лісогосподарські та деревообробні  підприємства.

  З метою організації належної роботи  ДП « Летичівського лісового господарства» у 2019році  організовані заходи з переходу на національні, гармонізовані з європейськими, стандарти і технічні умови з визначення розмірно-якісних характеристик лісоматеріалів.

  У ДП «Летичівське лісове господарство» з метою організації робіт з переходу та проведення семінар-нарад з питань застосування національних стандартів створено комісію, до якої увійшли: директор – Сивун В.М. – голова комісії, заступник директора з виробництва – Сологуб Ю.І., головний інженер Костюк О.С., головний лісничий Штойко О.В., провідний інженер лісового господарства Одійчук С.І., начальник виробничого відділу Самусько М.П., інженер з реалізації Бормецький В.М. – члени комісії.

  З 01.01.2019 року буде припинено використання у господарській діяльності підприємства нормативних документів, розроблених до 1992року, що регламентують розмірно-якісні характеристики лісоматеріалів.

  Головним інженером Костюком О.С. розроблено план-графік по проведенню навчання із структурними підрозділами підприємства.

  На його особистому контролі  –  забезпечення структурних підрозділів чинними національними стандартами.

  Після проведених навчань, що організовані з 05.12.2018 до 12.12.2018 у чотирьох лісництвах, Летичівському лісопункті, Деражнянському лісокомплексі та Летичівській ДПД буде проведено перевірку знань з питань застосування національних стандартів.