СТАРТУЄ НАЙОЧІКУВАНІША ПОДІЯ ДЛЯ УСІХ МИСЛИВЦІВ

В Державному підприємстві «Летичівське лісове господарство» до сезону полювання підготовились заздалегідь. Найголовнішими завданнями, які покладалися на працівників лісової охорони підприємства, є охорона мисливського фонду, підгодівля та відтворення диких тварин.

Подія довгоочікувана для кожного мисливця хмельниччини та летичівщини зокрема,. Водночас,  лісівники попереджають: допускатимуться до полювання лише ті, хто має всі необхідні документи, передбачені статтею 14 Закону України «Про мисливське господарство та полювання».

Зокрема:
– посвідчення     мисливця;
– дозвіл на добування мисливських тварин (ліцензія, відстрільна картка);
– відповідний дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю          у          разі   її       використання;
– паспорти на собак мисливських порід у разі їх використання під час полювання.

Загалом, днями полювання при колективному та облавному полювання є субота та неділя. Денна норма добування одним мисливцем – один заєць-русак, лисиці не лімітовано.

Працівники лісової охорони ДП «Летичівський лісгосп» закликають мисливців суворого дотримання правил безпеки поводження зі зброєю – головна умова безпечного полювання, збереження життя й здоров’я людей.

Окрім цього, суворо забороняється:

- полювання на території та об’єктах природно-заповідного фонду, де положенням про ці об’єкти полювання заборонено;

- полювання на визначених відтворювальних ділянках;

- полювання на відстані ближче 200 метрів від будівель населених пунктів та окремо розташованих будівель, де можливе перебування людей.

Охорону мисливського фонду від браконьєрства і контроль за дотриманням мисливцями правил полювання, норм добування та техніки безпеки забезпечуватимуть рейдові бригади, до складу яких входять представники державної лісової охорони, правоохоронних органів.

Тож, шановні мисливці, не забувайте і про культуру ловецтва.

top-photo