У лісівників – свято!

Про дату і час його проведення в актовому залі Летичівського лісгоспу  завчасно повідомила голова профспілкового комітету Л.В.Войтина. Вона й проводила захід, надаючи слово для вітань. Першим, як і належить, вітав працівників лісу директор В.М.Сивун. «Для нас вже стало доброю традицією в перший місяць золотої осені  відзначати День працівника лісу, – звертався до присутніх Василь Михайлович. – Нелегка ваша праця, але вона буде поцінована нащадками, бо ви працюєте для століть». В.М.Сивун говорив про те, що сьогодні, як ніколи, важливо розширювати лісові масиви, про те, що у лісівників надзвичайно багато завдань. Називав кращих, дякував ветеранам праці.

   Вітали лісівників і представники влади. Й.К.Антошевський, заступник голови РДА у своєму вітанні говорив про значення лісу в житті людини і важливість професії лісівника. Про колектив підприємства, що він один з найчисельніших в районі. І про рівень зарплати, вона майже у два рази перевищує районний показник. Бажав прибутки лише примножувати.

   Від усього депутатського корпусу вітала працівників лісу голова райради А.А.Хавхун. Бажала побільше радості, щоб розуміла і цінувала родина, щоб усі були здорові. Як для лісівників – молодих насаджень і нової техніки.

  Спільним розпорядженням Летичівської РДА та райради були нагороджені Почесними грамотами кращі працівники.

  Почесні грамоти, подяки, грошові премії від двох посадових окладів до 0,3 тарифної ставки отримали лісівники від Державного агентства лісових ресурсів, Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства, Хмельницької ОДА, Хмельницької обласної ради, Комітетів профспілки працівників лісового господарства (Центрального та обласного), Товариства лісівників України.

  Багатьох, представлених  до нагород, у залі не було. І в свята вони –  на посту, виконуючи поставлені Держлісгоспом завдання. Їх нагороди забирали друзі, колеги. Ті, хто був присутнім, за нагородами виходили по декілька разів. Нікого не обійшли увагою, чи не всі – серед нагороджених. Крім цього – усім працівникам лісгоспу – одноразова грошова винагорода у сумі 500гр.

  Розпочавши свято вітанням, Людмила Володимирівна завершувала його побажаннями: «Нехай робота Вам, шановні лісівники, приносить лише задоволення. Всі негаразди хай оминають ваші домівки. Радості, достатку, благополуччя – вашим родинам. Зі святом!»

IMG_1881 (1) IMG_1884 (1) IMG_1894 (1) IMG_1895 (1) IMG_1899 (1) IMG_1902 (1)