ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ТА ВЕТЕРАНИ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівника лісу!

Про ліс можна говорити багато і без зупину. Але варто сказати головне – ліс – це зв’язок поколінь. Така істина найбільше зрозуміла саме лісівникам, які не завжди можуть відчути плоди своєї роботи, бо працюють винятково на далеке майбутнє. Щоб виростити ліс, треба зібрати насіння, виплекати сіянці, не один рік оберігати молоді саджанці. Завершеною розпочату справу побачити вдасться не кожному. Ця робота нелегка та тривала, але справжні лісівники ніколи не жалкують про свій фаховий вибір.

Тому з глибокою повагою звертаюся до всіх, хто свою силу, здібності, енергію та душу віддає лісівничій справі. Продовжуючи добрі лісівничі традиції, ви щоденною невтомною працею примножуєте зелені багатства краю, зберігаєте їх для майбутніх поколінь. Я вдячний кожному працівнику за особистий внесок у здобутки та досягнення всього нашого колективу!

Особливу вдячність висловлюю ветеранам. Низький уклін вам і сердечне спасибі за невтомну працю, самовідданість, зусилля та любов, які ви вкладали у створення та збереження лісових багатств!

Щодня ми переймаємося про тих захисників, які виконують свій військовий обов’язок, обороняючи нашу державу від ворожих зазіхань. Серед них чимало представників лісівничого колективу. Ними гордимося, про них наша постійна опіка та турбота.

Бажаю вам, шановні лісівники, вашим рідним і близьким міцного здоров’я, мирного неба, благополуччя і непохитних сил на довгі роки. Зичу, щоб і надалі вас супроводжували невичерпна енергія й успіхи у досягненні поставленої мети.

Хай наполеглива праця принесе стабільність, добробут, достойні професійні досягнення, стане запорукою впевненості та процвітання!

З повагою,
Василь Сивун