ЮВІЛЕЇ У КОЛЕКТИВІ

День народження – це завжди приємно, адже лише раз у рік. Ювілей – приємно вдвічі. Коли ж у цей день вітають не лише рідні: батьки, дружина, діти, а пам’ятають про твою дату і друзі, і колеги по роботі – радість подвоюється.

  У Державному підприємстві «Летичівське лісове господарство» цінують людей праці. Голова профкому Л.В.Войтина такі дати тримає під особливим контролем: готує завчасно святкові листівки, повідомляє у колективі… Прізвища іменинників місяця зі словами вітань розміщені на стенді оголошень. В цьому  теж турбота профкому.

  На справжньому підприємстві і з основними завданнями справляються вчасно, і будні уміють перетворювати у свято. Тому  таке підприємство успішне.

  В останні дні не по-осінньому теплого жовтня свято влаштували  ювіляру підприємства  –  Сергію Івановичу Ситнику. (Народився 24жовтня 1968року).

  І хоч у день народження імениннику належить вихідний, зранку винуватець свята був серед колег – бригади з ремонту опалювальної системи. Дружно, разом з ними і всі конторські (керівний та інженерно-технічний склад господарства) поздоровляли ювіляра. Конторські по-своєму: з повагою ставляться до Сергія Івановича, поважають не лише за те, що від кочегара  залежить тепло в адмінприміщенні. «Просто він дуже добрий», – кажуть про нього.  В бригаді ж зовсім по-домашньому старші і молодші кличуть його «Сірожкою».

  Сергій Іванович у лісовому господарстві, порівняно, не так давно, 9 років. Довгий час працював на рем заводі, допоки той не зупинився. Трудився на меблевій фабриці. У лісгоспі розпочав із заготівлі дров у лісо цеху. Потім у лісництві лісорубом. І вже п’ятий рік влітку він у будівельній бригаді, взимку – кочегарить. Знає ціну зробленому і заробленому. А так як все пізнається в порівнянні, може порівняти й оцінити.

                                       ***

  За два тижні вітали ще зовсім молодого ювіляра – Олександра Сергійовича Костюка. (Народився 8листопада 1988року)

   Олександр народився в с.Чернятинці Хмільницького району Вінницької області. Отримавши середню освіту, відразу продовжив навчання у вищому учбовому закладі, у 2005 році вступив до Національного лісотехнічного університету України.

  З 2007року до 2009 проходив військову підготовку у Львівському інституті Сухопутних військ (Національного університету «Львівська політехніка»). У 2011 році, успішно склавши іспити, Костюк Олександр – фахівець лісового господарства отримав кваліфікацію магістра з лісового господарства.  15 березня цього ж року молодий спеціаліст був прийнятий на посаду майстра лісового розсадника Бохнянського лісництва.

  З 30серпня 2012 року Олександр Сергійович  – головний інженер Державного підприємства «Летичівське лісове господарство».

  «Сьогодні гарне свято – Дмитра, – зверталася  до присутніх голова профкому,- мав би бути Дмитро, а ми  вітаємо Сашу з його ще зовсім маленьким, але ювілеєм. Ще все попереду у твоєму молодому житті, нехай задумане збувається. В серці хай квітне молодість, енергії і молодечого запалу вистачає на всі добрі справи».

                                        ***

   Від колективу – ювілярам – вітальні листівки, подарунки, конверти з грошовими винагородами, грамоти за сумлінну працю на виробництві. Людмила Володимирівна доповнювала вітання, бажала як задоволення у праці, так і гарних заробітків. Головне ж – здоров’я і літ до ста!

  Зичила щастя, долі. «Нехай радують дружина, доньки» – таке побажання прозвучало для обох ювілярів, в обох – доньки. Різні за віком,як і ювіляри, але донечки – сонечки…

   Винуватці свят дякували за вітання, увагу і повагу. Сергій Іванович підсумував, сказав просто і коротко: «Я радий з того, що працюю саме тут. У колективі дружньому і товариському. Тут і підтримають, коли треба, і порадіють за тебе. Все тут по-людськи».

  Такі слова про багато чого говорять…

IMG_20181108_094429289 IMG_20181114_103616